AKTUALITY

Z důvodu karantény na naší mateřské škole, informuji rodiče o změně platby stravného a školného ! Rodiče, kteří mají nějaký doplatek, budou obvoláni telefonicky, aby zaplatili částku na účet naší MŠ: číslo účtu : 193 497 380 267 / 0100. Telefonicky jim sdělíme částku a variabilní symbol. Rodiče, kteří mají přeplatek si ho mohou vyzvednout po...

Z důvodu onemocnění učitelky naší mateřské školy musím oznámit, že provoz mateřské školy bude od 18. 6. 2020 uzavřen. V případě, že nenastane další komplikace, bude prázdninový provoz zahájen v pondělí 3. 8. 2020. Moc se těšíme : ) .

Vážení rodiče, moc nás to mrzí, ale na základě dokumentu z Ministerstva školství a hygienických opatření jsme nuceni odvolat společnou akci rodičů s dětmi " Rozloučení s předškoláky", které se mělo konat 18.6.2020 u nás na školní zahradě. Děkujeme za pochopení.

Provoz naší mateřské školy o prázdninách bude od 1. 8. do 27.8. 2020, v měsíci červenci bude provoz uzavřen. Plakát vyvěšen na nástěnkách a v oddíle "Dokumenty". Prosíme rodiče, aby co nejdříve nahlásili prázdninovou docházku svého dítěte učitelkám ve třídě.

Naše školka armáda nad nudou vždy vyhrává. Koukni se a pojď si hrát, školka je tvůj kamarád. Kontaktujte chůvičku Moničku na facebooku pod jménem Monika Fusková.