Školka na doma

02.03.2021

Milé děti

Vzhledem k situaci, která nastala, se budeme do odvolání

setkávat prostřednictvím našich webových stránek www.ms-csa.cz a e-mailů, kde vám budeme zasílat náměty pro trávení vašeho volného času, abyste se nenudily a aby se vám dařilo, až od nás odejdete v září do školy.

Tento týden jsme pro vás měli připraven karneval, a protože ho spolu nemůžeme prožít ve školičce, tak si můžete doma vyrobit s rodiči různé masky z papíru, namalovat vodovými barvami, použít jiné techniky, které vás napadnou. Určitě máte šikovné rodiče, kteří vám pomůžou, vyfotí vás v masce a pošlou na naši e-mailovou adresu: ms.csa@seznam.cz

Náměty vám maminka s tatínkem mohou vytisknout doma, anebo si můžete procházkou vyzvednout přímo ve školce tento týden ve středu 3.3.2021 mezi 8,00 - 12,00 hod.

V dalších týdnech vždy v pondělí od 8,00 - 12,00 hod

a zároveň přineste to, co se vám povedlo vytvořit.

Až se sejdeme ve školce, čeká na všechny tvořivé děti odměna.

Vaše paní učitelky